Kamenictví

Kamenictví

Kamenické práce pro nás provádí kamenictví Lavička .. https://www.kamenictvilavicka.cz


Z dovolením bych tady napsal pár slov a představil jeho firmu 

Zabývá se výrobou, prodejem a montáží výrobků ze žuly a mramoru. Je přímí dovozce. Svou činnost realizuje zejména v oblasti jižních Čech, ale i celé České republiky a Horního Rakouska. Hlavní sjednávací kancelář najdete v Českých Budějovicích, vchod je z Lidické třídy, adresa Šumavská 550/9.

Mam k dispozici největší výstavní prostor materiálů v Českých Budějovicích na Pražské třídě na rohovém pozemku naproti Budvaru. Vždy držím 100-200 pomníků skladem, stejně jako desky pro stavební prvky na zakázku.

Mezi  hlavní činnosti patří výroba, prodej a montáže žulových pomníků, parapetů, kuchyňský desek, grilovacích desek i s rošty, krbových říms, schodů, soků a kamenných doplňků.

Je rodinná firma s dlouholetými zkušenostmi v oboru kamenictví. Propojuje poctivé řemeslo s využitím nejmodernějších technologií, a to jak v oblasti výroby, tak zákaznického servisu. Právě zákaznicky orientovaný přístup je naší prioritou. Od prvního kontaktu Vám nasloucháme a snažíme se přesně vystihnout Vaše přání tak, aby výsledný produkt byl přesně podle Vašich představ. Dáme nahlédnout do rozsáhlých katalogů, kde si vyberete všechny potřebné komponenty, nebo vyrobíme produkt přesně na míru.

Na webových stránkách najdete v sekci "jak vybrat" průvodce při výběru nového pomníku.

V  nabídce najdete desítky materiálů v nejvyšší kvalitě z českých i zahraničních lomů.

Zpracuje Vám grafické návrhy a 3D vizualizace, jejichž poskytnutí zdarma je samozřejmostí, stejně jako vytvoření nezávazné cenové nabídky.

Uvědomuje si, že většina výrobků z přírodního kamene má hlubší význam a kulturu, a tak také všichni jeho zaměstnanci ke své práci přistupují. Vždyť kvalitně odvedená kamenická práce, to je "Krása, která nestárne".